قیمت عمده پارچه کجراه ری اکتیو

آنچه در این مقاله می خوانید 

 • شناخت بیشتر پارچه کجراه ری اکتیو
 • پارچه کجراه ری اکتیو مخصوص لباس کار
 • بررسی قیمت عمده پارچه کجراه ری اکتیو در بازار
 • عرضه و پخش مناسب ترین قیمت پارچه کجراه رنگ ثابت در کشور

قیمت عمده پارچه کجراه ری اکتیو در بازار فروش با توجه به نوع مراکز عرضه کننده مشخص می گردد. این مجموعه به عنوان بهترین بازار پارچه کجراه باکیفیت سعی کرده با حذف واسطه ها این پارچه را با قیمت مناسب ارائه دهد. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

پارچه های ترگال کجراه در چندین دسته و گروه تولید می ‌شوند که در صورت نیاز به استفاده از این پارچه بهتر است اطلاعات مختصری در مورد ویژگی و مشخصات آنها به دست آورید.

در این مطلب قصد داریم مطالب بیشتری در مورد پارچه کجراه ری اکتیو و موارد استفاده آن ارائه دهیم.

همچنین برای دریافت بهترین قیمت عمده پارچه کجراه ری اکتیو یک مرکز عرضه و پخش معتبر معرفی نماییم، پس تا پایان این بخش همراه ماه بمانید.

شناخت بیشتر پارچه کجراه ری اکتیو

 پارچه کجراه از پرکاربردترین منسوجات بازار است که به آسانی می توان از آن در صنایع مختلف استفاده کرد؛ زیرا این پارچه در تنوع بالایی تولید می گردد.

برای تولید پارچه های کجراه معمولا از الیاف فیلامنت، پلی استر و همچنین ویسکوز استفاده می کنند که مطابق شرایط تولید، این پارچه در کارخانه از تراکم بافت بالایی برخوردار بوده و در چندین کیفیت تولید می شود.

یکی از مهمترین دلایل طبقه بندی پارچه کجراه شیوه، رنگرزی آن در کارخانجات است که هر کدام از پارچه ‌های آماده شده، موارد استفاده و کاربرد خاصی دارد.

برای آماده سازی پارچه کجراه ری اکتیو در کارخانجات باید از رنگ های مناسب و همچنین دستگاه های مخصوص استفاده گردد.

به دلیل این که پروسه رنگ آمیزی پارچه ری اکتیو طولانی تر، میزان آب رفت آن بیشتر بوده و پس از پایان مرحله رنگ آمیزی این پارچه تراکم بافت بیشتری پیدا می کند.

در تمامی پروسه تولید، نیاز به افراد متخصص برای کنترل پارچه در دستگاه رنگ آمیزی است، به همین جهت قیمت پارچه های کجراه ری اکتیو در بازار بیشتر می باشد.

شیوه رنگرزی خاص این پارچه ها موجب شده تا در تمامی طیف های رنگی این پارچه از ثبات خوبی برخوردار باشد، رنگ های تیره آن مانند مشکی و سورمه ای به اندازه رنگ های روشن ثبات رنگی دارد.

مهم ترین ویژگی که در پارچه کجراه ری اکتیو به وجود می ‌آید مقاومت بالا در برابر آب ژاول و قرارگیری در دستگاه‌ های اتوکلاو که به هیچ عنوان کیفیت رنگ آنها تغییر پیدا نمی کند.

پارچه کجراه ری اکتیو مخصوص لباس کاری

موارد استفاده و کاربرد پارچه های کجراه بسیار گسترده است؛ اما از مهمترین آنها را می ‌توان به البسه کار اشاره کرد.

معمولاً لباس کار باید به طور مرتب مورد شستشو قرار بگیرد و افرادی که از این لباس ها استفاده می کنند در محیط های سخت مشغول هستند.

 پارچه کجراه ری اکتیو برای تولید البسه لباس کار بهترین انتخاب است؛ زیرا این پارچه از ویژگی‌ های فوق ‌العاده‌ ای مانند مقاومت در برابر کشش ،سایش و ثبات رنگی بالایی دارد.

شیوه رنگرزی ری اکتیو به گونه ‌ای انجام می ‌گیرد که پارچه ها در برابر شستشوهای مداوم و همچنین قرارگیری در برابر مواد ضدعفونی‌ کننده به هیچ عنوان کیفیت خود را از دست نمی‌ دهند.

در اینجا به چند مورد از مهمترین موارد استفاده و کاربرد کجراه ری اکتیو مخصوص لباس کار اشاره می کنیم:

 • در جهت تولید البسه نظامی به دلیل حفظ کیفیت در برابر شستشوهای مداوم و شرایط شغلی سخت
 • در جهت تولید منسوجات مورد استفاده در بیمارستان هاو  مانند: گان و شان جراحی، روپوش پرستاران و پزشکان به دلیل مقاومت در برابر آب ژاول و مواد ضدعفونی کننده
 • برای تولید البسه لباس کارهای صنعتی در محیط های گرم و پر حرارت
 • مناسب در جهت دوخت مانتو شلوارهای اداری برای بانوان شاغل

پارچه کجراه عمده را معمولاً کارگاه های تولید این البسه در حجم های بیشتر تهیه می کنند؛ زیرا کیفیت بالا این پارچه ها سبب شده تا با خیال راحت محصولات خود را به بازار ارائه نمایند.

قیمت عمده پارچه اکتیو با توجه به کیفیت بالایی که این پارچه دارد مناسب است و می تواند به عنوان مهمترین دلیل توجه تولید کنندگان پارچه کجراه باشد

بررسی قیمت عمده پارچه کجراه ری اکتیو در بازار

در هنگام مراجعه به بازارهای عرضه و فروش با انواع مختلفی از پارچه کجراه برخورد می کنید که در بین این تنوع پارچه کجراه ری اکتیو جزء باکیفیت ترین ها محسوب می گردد.

اما این استقبال از پارچه کجراه سبب شده تا بررسی قیمت عمده آن در بازار اهمیت دارد؛ زیرا در هزینه های نهایی کارگاه ‌های تولیدی تاثیر می گذارد.

دلایل زیادی وجود دارد که می تواند بر قیمت گذاری پارچه کجراه ری اکتیو در بازار تاثیر داشته باشد که برخی از این عوامل به صورت فنی و مرتبط با ویژگی ‌های پارچه است و برخی دیگر در پروسه تولید تا توزیع پارچه به وجود می آید.

در اینجا به بررسی مهمترین عوامل موثر بر قیمت عمده پارچه کجراه ری اکتیو در بازار می پردازیم:

 • کیفیت بالای رنگرزی این پارچه ها به نسبت سایر پارچه های دیگر، تاثیر زیادی در تفاوت قیمت دارد.
 • میزان استفاده از الیاف پنبه و پلی استر و همچنین تراکم بافت پارچه ترگال جزء موارد بسیار مهم است.
 • کیفیت رنگ مورد استفاده برای تکمیل این پارچه و تنوع کالیته رنگ بندی این پارچه ها در قیمت گذاری تاثیر دارند.
 • برندهای تولید کننده مطرح با رعایت استانداردهای لازم در خطوط تولید پارچه های با کیفیت بالاتری را ارائه می دهند.
 • تغییرات قیمتی در مواد اولیه از جمله رنگ، الیاف پنبه و پلی استر نقش زیادی در تعیین قیمت این پارچه ها دارد.

تمامی مواردی که در اینجا ذکر شد، جزء عوامل مهمی هستند که می تواند بر تغییرات لیست قیمت پارچه ها تاثیر بگذارند و البته عوامل زیاد دیگری مانند نوسانات بازار، هزینه های گمرکی، هزینه های مربوط به نگهداری دستگاه های تولیدی و بسیاری از موارد دیگر نیز وجود دارد که بررسی همه آنها در این مطلب نمی گنجد.

در واقع هرچه ثبات بازار کمتر باشد، نوسان قیمت پارچه ها نیز بیشتر می شود و این نکته در مورد تمامی کالاها صدق می کند.

عرضه و پخش مناسب ترین قیمت پارچه کجراه رنگ ثابت در کشور

در سال های اخیر که بازارها ثبات مناسبی ندارند و دائماً دچار تغییر و تحول هستند، پیدا کردن مراکزی که بتوانند مناسب ترین قیمت پارچه کجراه رنگ ثابت را ارائه دهند، برای خریداران عمده اهمیت دارد.

در این مجموعه که به عنوان یکی از بهترین مراکز عرضه و پخش پارچه کجراه رنگ ثابت در حال فعالیت است، پارچه ها به صورت مستقیم از کارخانه به دست مصرف کننده نهایی می ‌رسد.

کمترین قیمت عمده پارچه کجراه ری اکتیو در این مجموعه ارائه می گردد؛ زیرا پارچه ها از درب کارخانجات تولیدی ارسال شده و هزینه های حمل و نقل آن کاهش پیدا می کند.

داشتن ارتباط با کارخانجات برند و مطرح موجب شده تا تمامی منسوجاتی که در این مجموعه عرضه می‌ شوند در بالاترین سطح کیفیت باشند، به همین جهت با خیال راحت می توانید از پارچه های مرغوب برای تولیدات خود استفاده نمایید.

مهمترین ویژگی که در این مرکز وجود دارد، ارائه کالیته رنگ بندی کامل پارچه کجراه است که خریدار با خیال راحت می ‌تواند از تنالیته های رنگی مناسب با نیاز و سلیقه خود تهیه کند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *