قیمت پارچه لی پنبه لباس کار

آنچه در این مقاله می خوانید:

  • پارچه برای لباس کار باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟
  • انواع پارچه لباس کار تولیدی
  • بهترین کارخانه تولید پارچه لباس کار در اصفهان
  • راهکار خرید عمده و ارزان پارچه لباس کاری چیست؟
  • مرکز فروش عمده پارچه لباس کار با قیمت دست اول

پارچه برای لباس کار با کمترین قیمت موجود در بازار توسط این مجموعه ارائه می شود؛ زیرا همه واسطه ها حذف شده اند و پارچه های مورد نظر به قیمت درب کارخانه به فروش می رسد. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

پارچه برای لباس کار باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

در حال حاضر به دلیل تعدد مشاغل، پارچه های زیادی نیز در بازار وجود دارد که به عنوان پارچه لباس کار معرفی می شوند.
از آنجا که استفاده از لباس کارهای یکسان می تواند نظم لازم را به محیط کار بدهد، اغلب سازمان ها و ادارات سعی می کنند تا برای کارمندان و کارگران خود در رده های شغلی مختلف از لباس های کار مناسب استفاده کنند.
با توجه به حرفه و شغل باید پارچه‌ برای لباس کار، مناسب آن حرفه تهیه شود تا بهترین بازخورد را از تهیه پارچه های لباس کار به دست آورید.
اما به طور کلی برخی از مشخصات پارچه لباس کار در بین سایر پارچه ها با یکدیگر مشترک است که خریداران می ‌توانند با توجه به این مشخصات به عنوان یک الگو و راهبرد پارچه های مناسبی را تهیه کنند.
در اینجا به برخی از مهمترین ویژگی های پارچه لباس می پردازیم:
پرز نشدن سطح پارچه در هنگام استفاده، سبب بالا ماندن کیفیت آن در طولانی مدت می شود.
تولید پارچه های لباس کار به شکل مقاوم در برابر حرارت برای جلوگیری از سوختن و انتقال حرارت به کارگران با استفاده از الیاف پنبه و تراکم بافت بالا به وجود می آید.
داشتن تراکم بافت بالا و ضخامت مناسب با توجه به شرایط اقلیمی که قرار است از پارچه استفاده شود.
به منظور دوام رنگ بیشتر و پیشگیری از رنگ دادن، معمولاً پارچه های مخصوص لباس کار را به شیوه راکتیو مورد رنگرزی قرار می دهند.
به منظور تراکم بافت بافت پارچه های مخصوص لباس کار از نخ چله دو لا استفاده می‌ کنند تا تراکم بافت بالاتر باشد.
جنس پارچه لباس کار باید به گونه ‌ای باشد که در برابر چروکیدگی مقاومت خوبی از خود نشان دهد.
عدم تولید الکتریسیته ساکن یکی از مهمترین ویژگی هایی است که پارچه های لباس کار از آن برخوردار هستند.
امکان شستشوی راحت پارچه های لباس کار و پاک شدن سریع و راحت لکه ها از روی آن جزء مهم ترین ویژگی ها محسوب می گردد.

انواع پارچه لباس کار تولیدی

اغلب تولیدی هایی که مشغول تولید لباس های فرم و لباس های کار هستند از پارچه های مخصوص استفاده می کنند.
تهیه پارچه های مناسب لباس کار باکیفیت بالا و قیمت مناسب کمک می کند تا تولید کنندگان بدون دردسر به اهداف خود دست پیدا نمایند.
استفاده از پارچه لباس کار اصفهان می تواند یک انتخاب بسیار مناسب جهت دوخت انواع لباس کار باشد؛ زیرا کارخانجات تولید کننده لباس کار در اصفهان انواع مختلف پارچه مناسب برای مشاغل گوناگون را تولید می کنند.
اما در بین تنوع بالای پارچه های لباس کاری چند نوع از پارچه مورد استقبال بیشتری قرار گرفته اند که در اینجا سعی می‌ کنیم به معرفی مختصر برخی از مهم ترین این پارچه ها که در مراکز تولیدی پرکاربرد هستند بپردازیم:
ترگال
به عنوان یکی از پارچه های پر استفاده برای دوخت لباس فرم مدارس و لباس فرم برخی از کارگران کاربرد دارد، تراکم بافت این پارچه به گونه ای است که در برابر هرگونه سایش و کشش از مقاومت خوبی برخوردار است.
ترگال کجراه
پارچه ترگال کجراه، با داشتن بافت اریب و میله ‌ای مانند از ضخامت بالایی برخوردار بوده و بیشتر در تولید لباس صنایع سخت مانند پتروشیمی و پالایشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد.
کتان
پارچه های کتان را از الیاف به دست آمده از کتان تولید می ‌کنند و این پارچه کاملا سبک و خنک می باشد مهم ترین ویژگی آن جلوگیری از انتقال حرارت و دیر سوز بودن پارچه کتان است.
لی
پارچه لی را از ترکیب الیاف کتان و پنبه با کیفیت بالا و ضخامت و تراکم بافت مناسب تولید کرده ‌اند؛ از این پارچه در جهت دوخت لباس کار معادن، پالایشگاه های نفت و گاز، جوشکاری، فرز کاری و بسیاری از شرایط کاری سخت دیگر استفاده می شود.
فاستونی
پارچه های فاستونی، پارچه های الیاف طبیعی که از پشم حیوانات تولید می شوند و بسیار گرم می باشد، این پارچه مناسب برای فصول سرد سال و دوخت کت و شلوارهای اداری است.
تترون
پارچه های تترون مناسب برای دوخت پیراهن های مردانه روپوش های زنانه و همچنین روپوش برای کارگران مشاغل فعال در صنایع غذایی، صنایع دارویی می باشد.
تتسل
پارچه های تنسل را از الیاف خام به دست آمده از چوب درخت اکالیپتوس تولید می کند این الیاف ظاهری بسیار صاف دارد؛ به همین جهت پارچه ‌های تنسل از سطح کاملاً شفاف برخوردار بوده که شفافیت خود را پس از شستشوی متعدد نیز حفظ می کند.

بهترین کارخانه تولید پارچه لباس کار در اصفهان

کارخانجات زیادی در جهت تولید پارچه لباس کار در اصفهان در حال فعالیت می باشند که هر کدام از آنها سعی می کند محصولات با کیفیت بالا ارائه دهد.
معمولاً در کارخانجات برای تولید انواع مختلف پارچه از دستگاه ها و تکنولوژی های خاص استفاده می شود و به همین سبب تنوع پارچه ها در بازار به شدت زیاد است.
اگر به دنبال یافتن بهترین کارخانه تولید پارچه لباس کار اصفهان هستید بهتر است بدانید که یک کارخانه خوب باید از برخی ویژگی ‌ها و مشخصات برخوردار باشد مانند:
داشتن پرسنل متخصص و کاملا حرفه ای
مجهز به دستگاه های پیشرفته و به روز
دارای واحد کنترل کیفی جهت کنترل مرتب محصولات
چکاپ و بازدید مرتب دستگاه ها و جلوگیری از خرابی آنها
با داشتن چنین شرایطی می توانید با خیال راحت محصولات مختلف تولید شده در این کارخانجات را تهیه کنید. خوب است بدانید که برخی از کارخانجات سعی می ‌کنند تا پارچه های پرکاربرد و مصرفی را در چندین درجه کیفی از لحاظ نوع الیاف به کار برده شده ارائه دهند تا همه مصرف کنندگان بتوانند به آسانی از این پارچه ها استفاده نمایند.
امکان تولید پارچه کجراه چله فلامنت و پارچه‌ های فلامنت فلامنت سبب می ‌شود تا این پارچه ‌ها با هزینه کمتر تولید و به بازار ارائه گردد.
در برخی از مواقع نیز در صورت نیاز در جهت تولید پارچه های کجراه به طور کامل از الیاف پنبه استفاده می‌ شود، که این پارچه تولید شده در برابر حرارت مقاومت بالایی دارد و در بازار عرضه و فروش به آن پارچه فلامنت پنبه گفته می‌ شود.
علاوه بر پارچه‌های مختلف در کارخانجات امکان تولید پارچه ها به صورت سفارشی و یا به شکل اقتصادی نیز فراهم می باشد.

راهکار خرید عمده و ارزان پارچه لباس کاری چیست؟

اغلب خریداران عمده پارچه‌ لباس کاری صاحبان تولیدی ها هستند که ترجیح می دهند این پارچه را با قیمت ارزان تهیه کنند.
قیمت پارچه فلامنت کجراه در بین خریداران عمده اهمیت زیادی دارد؛ زیرا جزء پارچه های پر استفاده در مراکز تولیدی می باشد.
اما به طور کلی در صورتی که به دنبال راهکار خرید عمده و ارزان پارچه لباس کار هستید بهتر است به سراغ مراکز عرضه و فروش مستقیم و بدون حضور بروید.
بهترین راهکار برای خرید این پارچه ها کارخانجات تولیدکننده به شکل مستقیم و یا مراکز پخش هستند.

مرکز فروش عمده پارچه لباس کار با قیمت دست اول

در صورتی که به دنبال خرید پارچه برای لباس کار هستید می توانید با انتخاب این مرکز فروش، به قیمت دسته اول این پارچه ها دست پیدا کنید.
در این مرکز اغلب پارچه ها به شکل مستقیم از کارخانجات تولید کننده و مطرح تهیه شده و حذف کامل واسطه ها سبب می شود تا با قیمت درب کارخانه پارچه مورد نظر خود را تهیه نمایید.
فروش عمده پارچه لباس کار با قیمت دسته اول سبب شده تا همه خریداران از انتخاب این مجموعه رضایت کافی را بدست آورده و برای سفارشات بعدی نیز این مجموعه را انتخاب کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *