پارچه کجراه بیمارستانی

پارچه کجراه بیمارستانی به سبب خاصیت ضد آبژاول بودن، یکی از بهترین پارچه های بیمارستانی است که هم اکنون با قیمت درب کارخانه عرضه می گردد.

این روزها که شاهد بالاترین رفتن مصارف بیمارستانی در زمینه انواع البسه و دیگر منسوجات، به سبب ویروس کرونا بوده ایم، تیراژ تولید کارخانجات نساجی پارچه های بیمارستانی را هم بالاتر رفته است. در این میان تولیدی هایی که طرف قرارداد با بیمارستان ها هستند می خواهند کیفیت و قیمت متناسب با هم از انواع پارچه های بیمارستانی را خریداری کنند.

با توجه به افزایش میزان تقاضا پیرامون انواع پارچه های بیمارستانی، خریداران عمدتا نگران دلالان و واسطه های بازار پارچه هستند. این واسطه ها هم می توانند روی قیمت و هم روی کیفیت پارچه های بیمارستانی نقش فزاینده ای داشته باشند.

یکی از پارچه های قابل شستشو و باکیفیت که در تولید بیمارستانی، مصارف خوبی داشته، پارچه کجراه است. با توجه به اینکه خاصیت ضد آبژاول بودن برای این پارچه خیلی مهم است؛ آیا می دانید که چگونه می توان بهترین پارچه بیمارستانی کجراه را با قیمت مناسب تری خریداری کرد؟

همه چیز درباره پارچه کجراه

قبل از اینکه بخواهید نیاز پارچه ای خود را تأمین کنید، حتما گام اول برای شما، باید شناخت هر چه بهتر و بیشتر پارچه مورد نظرتان باشد. در اینصورت یقینا می توانید خریدی مطمئن و آگاهانه از کیفیت این پارچه را تجربه کنید.

پارچه کجراه یکی از انواع پارچه های ترگال تخت بافت است که در تار و پود خود، الیاف پلی استر ویسکوز دارد. این پارچه با وزن 260 الی 300 گرمی تولید شده و به همین سبب،از تراکم بافت عالی، ضخامت خوب و دوام یا استحکام بی نظیر برخوردار است.

از مشخصات خوب یک پارچه کجراه که با استفاده از مواد اولیه درجه یک و مرغوب تولید شده، می توان به این موارد اشاره داشت:

  • دارای آهار مناسب است و مقاومت خوبی در برابر پارگی دارد.
  • ثبات سایشی و کششی خوبی داشته است.
  • مایعات را جذب نمی کند.
  • ثبات در رنگ دارد.
  • به هیچ وجه تل یا گوله نمی گردد.

اگر چه پارچه کجراه به سبب ضخامت خوبی که داشته، با نام پارچه لباس کاری نیز مشهور است، اما مصارف بسیار خوبی را در تولیدات بیمارستانی دارد. البته امروزه در تولید انواع لباس فرم برای مدارس هم از پارچه های کجراه به خوبی استفاده می نمایند.

با توجه به اهمیتی که استفاده از نوع مرغوب و درجه یک پارچه کجراه بیمارستانی در تولیدات بیمارستانی دارد، در ادامه کمی بیشتر پیرامون این موضوع صحبت خواهیم نمود.

مصارف پارچه کجراه بیمارستانی ضد آبژاول

با توجه به اینکه بیمارستان های دولتی و خصوصی با بودجه متفاوتی نسبت به یکدیگر بهره مند هستند، مصارف پارچه کجراه بیمارستانی می تواند در بیمارستان ها، کاملا متفاوت باشد. چرا که عمدتا قیمت پارچه کجراه نسبت به سایر پارچه های بیمارستانی، بیشتر می باشد.

اما از آنجا که کیفیت این پارچه فوق العاده بی نظیر بوده و از طرفی خاصیت ضد آبژاول بودن این پارچه، سبب شده تا بیمارستان های دولتی هم به نوعی مصرف کننده پارچه کجراه برای تولیدات خود باشند.

مقصود از ضد آبژاول بودن پارچه های کجراه، این است که پارچه کجراه مقاومت خوبی در برابر مواد ضد عفونی کننده بیمارستانی دارد. از مهم ترین مصارف پارچه کجراه در بیمارستان ها، می توان به این مصارف اشاره داشت:

البسه اتاق عمل

پارچه کجراه سبز که مشهور به پارچه سبز اتاق عملی است، یکی از گزینه های مناسب جهت تولید البسه اتاق عمل می باشد. البسه ای که می توانند به راحتی ضد عفونی شده و مورد استریل قرار بگیرند. گان جراحان از مهم ترین البسه اتاق عمل است که می تواند با پارچه کجراه سبز تولید گردد.

روپوش پزشکی

پارچه کجراه سفید که ویژگی عدم جذب مایعات را داشته و مقاومت سایشی و کششی خوبی را هم دارد، مناسب ترین گزینه برای دوخت انواع روپوش پزشکی بوده است.

لباس پرستاران و پرسنل

رنگ آبی کاربنی پارچه کجراه، گزینه مناسبی برای لباس پرستاران، سرپرستاران بخش ها و دیگر پرسنل بیمارستان ها، خصوصا مراکز خصوصی می باشد.

چگونه بهترین پارچه بیمارستانی کجراه را بخریم؟

یکی از دغدغه های اساسی که هر تولید کننده لباس بیمارستانی با خود دارد، تهیه نیاز پارچه ای با کیفیت خوب و قیمت مناسب است. در واقع هنگامی که صحبت از بهترین پارچه بیمارستانی کجراه می کنیم، مقصود، بهترین از بعد کیفیت نیست، بلکه بایستی قیمت مناسب و منصفانه نیز شامل حال این پارچه شده باشد.

با توجه به اینکه ممکن است مراکز فروش متعددی در بازار پارچه های بیمارستانی، اقدام به فروش پارچه بیمارستانی کجراه کنند که تولید کارخانجات مختلفی است، بی شک می توان شاهد کیفیت های متفاوتی از این پارچه ها بود.

بنظر می رسد که هوشمندانه ترین راهکار خریدی مطمئن از یک پارچه بیمارستانی، در درجه اول شناخت کارخانجات معتبر تولید کننده آن پارچه می باشد. در حال حاضر از برندهای معتبری که کیفیت و قیمت مناسبی از پارچه های کجراه بیمارستانی را تولید و به عرضه می رسانند، می توان به این موارد اشاره نمود:

این پارچه ها در کارخانجاتی با خط تولید مجهز و پیشرفته به ماشین آلات امروزی همراه با کادری مجرب تولید شده اند. اغلب تولید کنندگان لباس بیمارستانی به دنبال خرید این برندها می باشند.

اگر شما بتوانید مراکز فروش مستقیمی که با این کارخانجات در ارتباط بوده را شناسانی کرده و خرید خود را از این مراکز انجام دهید، قطعا بهترین ها هم از نظر قیمت و هم از منظر کیفیت، نصیب شما خواهد شد.

مرکز خرید اینترنتی پارچه بیمارستانی درجه 1

مرکز خرید اینترنتی انواع پارچه بیمارستانی تحت عنوان سایت میلاد ارشدی، توانسته یکی از بزرگترین مراکز فروش عمده پارچه کجراه اصفهان با قیمت دست اول و کیفیت تضمین شده در کشور باشد.

این مجموعه با در ارتباط بودن با کارخانجاتی معتبر در حوزه نساجی پارچه کجراه بیمارستانی اصفهان، دو اصل قیمت و کیفیت را متناسب با هم به مشتریان خود ارائه می نماید. شما می توانید همین حالا پس از دریافت مشاوره های رایگان قبل از خرید، سفارش خرید اینترنتی خود را در کمترین زمان ممکن به انجام برسانید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *