پارچه لی جین 350 گرم صد در صد پنبه بدون کش

پارچه لی جین 350 گرم صد در صد پنبه بدون کش


آنچه در این مقاله می خوانید…

 • پارچه پنبه لباس کار چه مشخصاتی دارد؟
 • قیمت پارچه لی لباس کاری و عوامل موثر بر آن
 • راهنمای خرید بهترین پارچه لی مخصوص لباس کار
 • فروش مستقیم پارچه لباس کار لی از درب کارخانجات اصفهان

قیمت پارچه لی پنبه لباس کار تولید کارخانجات برتر در اصفهان، از طریق همین سایت قابل استعلام بوده و خریداران می توانند خریدی اقتصادی تر را تجربه نمایند. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

یکی از دغدغه ها و نگرانی های اغلب تولید کنندگان انواع لباس کاری، خصوصا تولیدی های تازه تأسیس، انتخاب پارچه مناسب لباس کار است. این تولیدی ها می دانند که اگر در انتخاب پارچه مورد نیاز خود، چه از نظر قیمت و چه از نظر کیفیت، اشتباه کنند، قطعا با خسارات سنگین مالی مواجه خواهند شد.

به همین سبب بر آن شدیم تا ضمن معرفی یکی از بهترین پارچه های مناسب دوخت لباس کار، خریدی مطمئن از قیمت و کیفیت این پارچه را برای شما رقم بزنیم. این پارچه، پارچه لی پنبه لباس کار است که به سبب دارا بودن مشخصات و ویژگی های منحصربفرد، می تواند موارد مصرفی زیادی در صنعت تولید انواع لباس کار باکیفیت، داشته باشد. پیشنهاد می کنیم تا پایان همراه ما باشید.

خرید پارچه لی لباس کاری
خرید پارچه لی لباس کاری

پارچه لی پنبه لباس کار چه مشخصاتی دارد؟

در بازارهای امروزی خرید و فروش پارچه، شاهد تولید انواع پارچه لباس کار، با توجه به اهمیت این حوزه هستیم. چرا که کیفیت پارچه لباس کار و انتخاب جنس درست آن مناسب مشاغل مختلف، در بسیاری از مواقع می تواند به سلامتی و حفظ جان افراد، کمک شایانی نموده باشد.

از جمله پرتقاضاترین پارچه های لباس کاری موجود در بازار، که اغلب تولیدی ها به دنبال آن هستند، می توان به این پارچه ها اشاره داشت:

 1. پارچه لی مخصوص لباس کار
 2. پارچه ترگال و پارچه کجراه لباس کار

البته دیگر پارچه هایی نیز در صنعت نساجی ما تولید شده و مناسب دوخت لباس های کاری هستند؛ اما با توجه به مشخصات و ویژگی هایی که این پارچه ها داشته، بنظر می رسد که پرتقاضاتر هستند.

پارچه لی پنبه لباس کار یکی از بهترین پارچه های لباس کاری بوده که در انواع ذیل به بازارهای فروش عرضه می گردد:

 • پارچه لی ضخیم 580 گرم
 • پارچه لی کاغذی 330 گرم

این پارچه دارای مشخصات منحصربفردی بوده که سبب شده کاربرد جدی در تولید هر یک از انواع لباس های کاری ذیل داشته باشد:

 • مناسب لباس کار معدن
 • لباس کار دوبنده مناسب مکانیک ها
 • دوخت لباس های دو تکه مناسب کارگران
 • مناسب لباس های جوشکاری

از جمله مهم ترین مشخصات پارچه لی پنبه لباس کاری هم می توان این موارد را معرفی نمود:

 1. دارای مقاومت سایشی و کششی فوق العاده زیاد
 2. مقاومت خوب در برابر مواد اسیدی و بازی
 3. ثبات در رنگ و مقاوم در برابر شستشوهای مداوم
 4. ضخامت و تراکم بافت استاندارد مناسب لباس های کاری در شرایط گوناگون
 5. دارای رنگبندی

تمامی این موارد سبب شده تا امروزه تقریبا در تمامی ایام سال خصوصا در فصول سرد سال که ضخامت پارچه لباس کاری مهم است، پارچه های لی لباس کاری، از میزان فروش و تقاضای بالایی برخوردار باشند. در این میان پارچه لی با وزن 580 گرم، ضخامت و مقاومت بیشتری داشته و غالبا مناسب مشاغل سخت می باشد که نیاز بیشتری به دوام و مقاومت پارچه لباس کار بوده است.

جدای از کیفیت پارچه لی مخصوص لباس کار، برای تولیدی های انواع لباس کاری، قیمت پارچه لی لباس کاری نیز اهمیت زیادی دارد. آیا می دانید که چه فاکتورهایی در تعیین قیمت پارچه لباس کاری لی، موثر هستند؟

پارچه لی جین کش ویسکوز کش 500 گرم
پارچه لی جین کش ویسکوز کش 500 گرم

قیمت پارچه لی لباس کاری و عوامل موثر بر آن

تولیدی های لباس کار، خصوصا مراکز و کارگاه های تازه تأسیس، همواره به فکر قیمت تولیدی تمام شده از محصولات خود هستند. اگر چه مبحث قیمت پارچه مصرفی در تمامی تولیدی ها، چه تازه تأسیس و چه قدیمی، اهمیت داشته، اما این تمام ماجرا نیست!

یعنی اینکه ممکن است قیمت پارچه لی لباس کاری ارائه شده توسط یک مرکز فروش، قیمت ارزان و مناسب تری باشد، اما وقتی پارچه به دستتان می رسد، اصلا کیفیت خوبی ندارد. این موضوع سبب می گردد تا کیفیت محصولات نهایی شما هم پایین آمده و در نهایت، تولیدی شما با کاهش قدرت فروش نیز مواجه گردد.

از طرفی این امکان هم وجود داشته که یک مرکز فروش پارچه لباس کاری، بهترین کیفیت پارچه لباس کار را ارائه دهد، اما قیمت پارچه به قدری بالا بوده که اصلا صرفه اقتصادی برای کارگاه های نوپا نداشته است و کارگاه های قدیمی هم حاضر به هزینه کردن خیلی زیاد نیستند.

با توجه به این شرایط، درصد بالایی از خریداران انواع پارچه لباس کار، به دنبال مراکز فروشی هستند که دو اصل قیمت و کیفیت را متناسب با هم ارئه می دهند.

یکی از فاکتورهای موثر بر قیمت پارچه لی لباس کاری، همین کیفیت پارچه است. اگر پارچه مستقیما از کارخانجات تولیدی و سنگشوری، به دست مشتریان برسد و به اصطلاح، پارچه دست نگردد، قطعا از کیفیت آن کاسته نشده و قیمت مناسب تری هم دارد.

عاملین واسطه گر در بازار پارچه، از دیگر عوامل موثر بر قیمت پارچه لباس کاری هستند که می توانند بدون هیچ دلیلی، منجر به افزایش نرخ قیمت این پارچه شده باشند. همچنین نوسانات ارزی و قیمت مواد اولیه، از عواملی هستند که نمی توان از نقش آنها نیز چشم پوشی کرد.

فاکتورهایی همچون رنگ پارچه، وزن و عرض پارچه هم از مواردی بوده که در تعیین قیمت پارچه لی پنبه لباس کاری موثر هستند. هر چه وزن و عرض پارچه خریداری شده، بیشتر باشد، قیمت آن نیز بالاتر می رود.

راهنمای خرید بهترین پارچه لی مخصوص لباس کار

مقصود ار خرید بهترین پارچه لی مخصوص لباس کار، همیشه بهترین کیفیت آن نیست! چرا که ممکن است شما بهترین کیفیت از این پارچه را خریداری کرده باشید اما از بابت قیمتی که پرداخت نموده اید، اصلا راضی نباشید!

به همین سبب بنظر می رسد که خرید بهترین پارچه لباس کاری زمان اتفاق می افتد که شما بتوانید دو اصل قیمت و کیفیت از این پارچه را، متناسب با هم خریداری کرده باشید.

اگر شما هم نیازمند راهنمای خرید بهترین پارچه لی مخصوص لباس کار هستید، به شما توصیه می کنیم مراکزی را برای سفارش نیاز پارچه ای خود انتخاب کنید که:

 • با بزرگترین کارخانجات تولیدی و وارد کننده، در ارتباط مستقیم هستند.
 • کالیته رنگی و نمونه عدلی پارچه را به صورت رایگان برای شما ارسال می کنند.
 • مشاوره رایگان قبل از خرید، جهت خریدی آگاهانه به شما ارائه می دهند.

خوشبختانه این مجموعه توانسته با حذف تمامی واسطه ها، امکان خرید پارچه لباس کاری لی پنبه درجه یک را با قیمت دست اول، برای عزیزان در سراسر کشور، فراهم بیاورد.

فروش مستقیم پارچه لباس کار لی از درب کارخانجات اصفهان

فروش مستقیم پارچه لباس کار لی از درب کارخانه در اصفهان و دیگر شهرهای کشور، می تواند خریدی اقتصادی تر را برای تولیدی های لباس کار رقم بزند.

اگر شما هم نگران این هستید که مسافت های طولانی برای تأمین نیاز پارچه ای خود طی کنید، دیگر نیاز نیست نگران باشید، چرا که امکان خرید اینترنتی و در تناژ بالای انواع پارچه لباس کار مخصوصا پارچه لی پنبه لباس کار به وجود آمده است.

چرا برای یکبار هم که شده، بهترین پارچه لباس کاری مورد نیاز خود را از طریق این مجموعه خریداری نمی کنید؟

قیمت پارچه لی ضخیم
قیمت پارچه لی ضخیم دیجی کالا
قیمت پارچه لی شلواری
خرید پارچه لی سنگشور
قیمت پارچه لی مانتویی
پارچه لی کشی متری چنده
قیمت پارچه جین ترک
مرکز فروش پارچه جین در تهران

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *