فروش پارچه تترون بیمارستانی

فروش پارچه تترون بیمارستانی مناسب لباس بیماران زن و مرد در دو رنگ آبی و صورتی با قیمت دست اول کارخانه، از طریق این سایت به انجام می رسد. دریافت مشاوره

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

به جرئت می توان اعا کرد که یکی از پرفروش ترین و مصرفی ترین پارچه های قابل شستشو جهت مصارف بیمارستانی، پارچه تترون می باشد. پارچه تترون بیمارستانی در واقع همان پارچه تترون معمولی بوده که با طیف رنگی بیمارستانی، تولید و به صورت طاقه ای و عدلی در بازار قابل دسترس بوده است. آیا می دانید که فروش پارچه تترون بیمارستانی با قیمت ارزان تر و کیفیت بیشتر، توسط کدام یک از مراکز فروش موجود در بازار به انجام می رسد؟ آیا امکان خرید اینترنتی بهترین پارچه تترون بیمارستانی وجود دارد؟

کارخانه تولید پارچه های تترون بیمارستانی

تولید پارچه تترون بیمارستانی در تیراژ بالایی توسط کارخانجات فعال نساجی این پارچه، صورت می گیرد. چرا که پارچه تترون بیمارستانی هم کیفیت خوبی داشته و هم با توجه به این کیفیت مناسب، از نرخ قیمت خیلی خوبی نیز برخوردار می باشد. پارچه تترون بیمارستانی نوعی پارچه تخت بافت که از الیاف پلی استر ویسکوز تشکیل شده و مشخصات منحصربفردی داشته است.

انواع پارچه های تترون بیمارستانی موجود در بازار، با توجه به طرحی که داشته، عبارتند از:

 • پارچه تترون بیمارستانی ساده
 • پارچه تترون بیمارستانی چاپی
 • پارچه تترون بیمارستانی طرح دار
 • پارچه تترون بیمارستانی عروسکی

در یک دسته بندی دیگر، تولید پارچه های تترون بیمارستانی، با عرض و گرماژ گوناگونی صورت گرفته می تواند مصارف فوق العاده ای را برای این پارچه رقم زده باشد. عرض و گرماژ متنوع پارچه های بیمارستانی تترون عبارتند از:

 1. پارچه تترون بیمارستانی عرض 90 سانتی متر با گرماژ 100 الی 120 گرم
 2. پارچه تترون بیمارستانی عرض یک و نیم متر با گرماژ 160 الی 200 گرم
 3. پارچه تترون بیمارستانی با عرض یک و متر 80 و گرماژ 220 الی 260 گرم
 4. پارچه تترون بیمارستانی عرض دو متر با گرماژ 260 الی 300 گرم
 5. پارچه تترون بیمارستانی عرض سه متر با گرماژ 340 الی 380 گرم

از پرفروش ترین طیف رنگی پارچه های تترون بیمارستانی تولید شده نیز می توان به این موارد اشاره کرد: آبی، صورتی، سفید، سبز، یاسی، لیمویی و …

اگر پارچه های تترون با استفاده از مواد اولیه درجه یک و مرغوبی تولید شده باشند، ویژگی ها و خصوصیات منحصربفردی را هم دارند. از جمله مشخصات یک پارچه تترون بیمارستانی درجه یک می توان به این موارد اشاره نمود:

 • در تمامی پارچه، یکدستی رنگ را به طور واضح مشاهده می کنید.
 • از ثبات در رنگ و ثبات سایشی و کششی برخوردار است.
 • نرمی زیر دست و لطافت فوق العاده دارد.
 • سبک وزن است و به هیچ وجه بدن نما نمی باشد.
 • خنک بوده و مانع از ایجاد تعریق زیاد می گردد.
 • هیچگونه حساسیت پوستی را ایجاد نمی کند.
 • عرض پارچه دقیق بوده و طاقه بندی آن کاملا مناسب و استاندارد است.
 • تراکم بافت استانداردی دارد.

با توجه به ویژگی هایی که پارچه تترون بیمارستانی دارد، آیا از مصارف این پارچه در تولیدات بیمارستانی، چیزی می دانید؟

مصارف ویژه پارچه تترون برای بیمارستان ها کدام است؟

مشخصات یک پارچه تترون خوب، سبب شده تا این پارچه یکی از مصرفی ترین پارچه ها در تولیدات بیمارستانی رقم بگیرد. به خصوص اینکه با توجه به کیفیت فوق العاده ای که داشته، قیمت کاملا مناسبی را هم دارا می باشد.

از جمله مهم ترین مصارف پارچه تترون بیمارستانی، می توان به این موارد اشاره داشت:

دوخت لباس بیمار

یکی از اصلی ترین مصارف پارچه تترون بیمارستانی، در دوخت لباس فرم برای بیماران می باشد. تترون عروسکی عرض 90، گزینه مناسبی جهت دوخت لباس بیماران خردسال و تترون عرض 150 سانتی متر با گرماژ بیشتر از 160 گرم، مناسب برای لباس بیماران بزرگسال می باشند. تترون آبی مناسب لباس بیماران مرد و تترون صورتی جهت دوخت لباس بیماران خانم مورد استفاده تولیدی ها قرار می گیرد. (البته این موضوع بستگی به سیاست بیمارستان ها هم داشته است)

لباس پرسنل، پرستاران و پزشکان

پارچه تترون بیمارستانی با عرض 90 و 180 سانتی متری، با توجه به کیفیت بافت خوب، ثبات در رنگ و مقاومت سایشی و کششی، می تواند در تولید لباس پرسنل، روپوش پرستاران و پزشکان در رنگبندی های آبی و سفید، مورد استفاده قرار بگیرد.

ملحفه بیمارستانی

ملحفه بیمارستانی هم همانند لباس بیماران، یکی از مهم ترین منسوجات بیمارستانی بوده است. در حال حاضر از پارچه های تترون با عرض و گرماژ بیشتر، جهت تولید ملحفه های بیمارستانی استفاده می کنند. تترون عرض 2 و 3 متر با گرماژ بین 260 الی 380 گرم، می توانند گزینه خوبی برای دوخت ملحفه و حتی انواع رو تختی و رو بالشی قابل شستشو و قابل ضد عفونی کردن، باشند.

مقنعه پرسنل و پرستاران

پارچه تترون عرض 90 که مشهور به پارچه تترون مقنعه ای بوده، با گرماژ 100 الی 120 گرمی، می تواند مناسب دوخت انواع مقنعه برای پرسنل و پرستاران باشد. این پارچه عمدتا در رنگبندی سفید، آبی، سرمه ای و مشکی به عرضه می رسد.

ناگفته نماند که پارچه تترون بیمارستانی عرض 3 متر، به صرفه ترین عرض این پارچه بوده که می تواند در تمامی تولیدات بیمارستانی کاربرد داشته باشد. پس اگر شما نگران برش پارچه و کم آوردن عرض پارچه هستید، حتما تترون عرض سه متر را جهت تولیدات خود، خریداری کنید. در اینصورت تولیدات با قیمت تمام شده کاملا اقتصادی تری خواهید داشت.

مزایای فروش پارچه تترون بیمارستانی از درب کارخانه

با توجه به محبوبیتی که پارچه های تترون بیمارستانی در بازار پارچه بیمارستانی داشته اند، می توانیم سیل زیادی از دلالان و واسطه ها را به سمت بازار فروش پارچه تترون بیمارستانی نیز متصور باشیم.

موضوعی که سبب شده تا قیمت پارچه تترون بیمارستانی در بازار، با نوسان مواجه باشد به طوری که در هر مرکز فروش، یک نرخ قیمت را از این پارچه شاهد هستیم.

به نظر می رسد که با فروش پارچه تترون بیمارستانی به شکل مستقیم از درب کارخانجات بزرگ و معتبر تولیدی، خریداران بتوانند کیفیت درجه یک و قیمت واقعی و دست اول از این پارچه را خریداری نمایند.

پس کافی است همین حالا پس از انجام مشاوره های رایگان قبل از خرید، سفارش خرید اینترنتی پارچه تترون بیمارستانی را با قیمت درب کارخانه از طریق این مجموعه، به ثبت برسانید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *