پارچه ترگال گلد بافت

پارچه ترگال گلد بافت


پارچه ترگال کیمیا با کیفیت خوب و عالی جزء مواردی است که استفاده از آن بسیار زیاد می باشد. این مرکز پخش انواع مختلف پارچه های ترگال کیمیا را با کیفیت مناسب و قیمت کاملاً اقتصادی ارائه می دهد.

هر آنچه از پارچه های ترگال (Tergal) نمی دانید

پارچه های ترگال جزء پارچه های پر استفاده و پرطرفدار در بازار است که حجم خرید و فروش آن بسیار بالا می باشد.
برای افرادی که به تازگی با این پارچه ها آشنا شده اند ممکن است که جای تعجب باشد چرا این پارچه از استقبال بی نظیری برخوردار می گردد؟
الیاف به کار برده شده در روند تولید این پارچه ها چیست؟
تنوع پارچه های ترگال چگونه است؟
تا پایان این مطالب همراه ما باشید تا به این سوالات و سوالات دیگری که ممکن است در ذهن شما به وجود آمده باشد پاسخ دهیم.
پارچه های ترگال در گروه پارچه های تخت باف قرار می گیرند که بافت آنها به ساده ترین شکل به صورت یک مجموعه منظم از الیاف تار و پود انجام‌می شود.
بهترین و مناسب ترین الیافی که در روند تولید این پارچه ها مورد استفاده قرار می گیرند الیاف فیلامنت، الیاف پلی استر و همچنین الیاف ویسکوز پنبه می باشد.
ممکن است که در روند تولید پارچه های ترگال میزان استفاده از هر کدام این الیاف تغییر پیدا کند، که در نتیجه پارچه‌ های ترگال با مشخصات و ویژگی های متنوع به وجود می آید. اما خوب است بدانید که این تغییرات بر حسب اندازه های کاملاً استاندارد و از پیش تعیین شده صورت می پذیرد.
پارچه های ترگال در عرض ۱۵۰ سانتی متر تولید می ‌گردد اما گرماژ این پارچه ها بسیار متنوع می باشد و معمولاً از گرماژ ۲۴۰ گرم تا ۲۹۰ گرم متغیر است اما تراکم بافت در این پارچه ها بسیار بالا است و به راحتی می توان این پارچه را در مصارف سخت نیز به کار برد.
نکته مهمی که در مورد پارچه های ترگال خوب است بدانید این است که کالیته رنگ بندی این پارچه ها بسیار متنوع است به حدی که در برخی موارد بیش از ۵۰ کالیته رنگی برای این پارچه ها وجود دارد به همین سبب به راحتی می توان از آن استفاده های گسترده کرد.

خط تولید انواع پارچه ترگال

خوب است بدانید که انواع پارچه های ترگال به دو شکل ساده و کجراه در کارخانجات تولید می ‌شوند.
پارچه ترگال ساده از بافت مربعی برخوردار است و ضخامت آن حدود ۲۴۰ گرم می باشد.
پارچه های ترگال کجراه دارای بافت میله ای و اریب هستند که از ضخامت و گرماژ حدود ۲۶۰ تا ۲۹۰ گرم تولید می گردد.
نکته مهمی که در مورد خط تولید انواع پارچه های ترگال باید بدانید این است که معمولاً در کارخانجات نساجی از بهترین دستگاه ها و به روز ترین آنها استفاده می کنند تا در بازار امروز بتوانند با سایر رقبای خود همگام و یا جلوتر از آنها حرکت کنند.
معمولاً برای تولید این پارچه ها از الیاف پلی استر و ویسکوز به‌ عنوان تار و از الیاف فیلامنت به عنوان پود استفاده می‌ شود. که امکان تغییر در میزان مصرف هر کدام از این الیاف وجود دارد و منجر به تولید پارچه های ترگال با ضخامت های مختلف می گردد.
برای تنظیم این میزان از الیاف در خط تولید انواع پارچه های ترگال از متخصصین ماهر و کاربلد در حوزه نساجی استفاده می شود تا به طور دقیق و استاندارد این میزان ها را مشخص کنند.
نکته دیگری که در خطوط تولید این پارچه ها باید مد نظر قرار گرفته شود، تهیه الیاف با کیفیت بالا است که این الیاف با کیفیت در کنار دستگاه های پیشرفته و به روز منجر به تولید بهترین پارچه های ترگال می گردد.

پارچه ترگال کیمیا و مشخصات آن

با توجه به تعدد کارخانجات نساجی که در زمینه تولید پارچه های ترگال فعالیت می ‌کنند باید گفت که تمامی کارخانجات در حال رقابت با یکدیگر تلاش می‌ کنند تا پارچه‌ هایی با کیفیت بالا به بازار عرضه کنند.
پارچه ترگال کیمیا یکی از برندهای معتبر در حوزه پارچه های ترگال است که از مشخصات و ویژگی‌های خوبی برخوردار می باشد. نساجی کیمیا جزء تولیدکنندگان است که در شهر اصفهان حضور دارد و به دلیل وجود کارخانجات نساجی متعدد در این شهر رقابت این کارخانجات از لحاظ ارائه محصولات با کیفیت بسیار بیشتر است.
در توضیح تکمیلی در مورد پارچه ترگال کیمیا باید گفت که این پارچه از بهترین مواد اولیه و با استفاده از دستگاه‌ های کاملاً با کیفیت و به روز تولید می شود، در نتیجه در بالاترین سطح کیفیت قرار می گیرد.
به طور کلی با بررسی مشخصات پارچه ترگال کیمیا در بافت این پارچه از ویژگی‌ های مختلف برخوردار است از جمله:
کالیته رنگ این پارچه ها بسیار قوی و متنوع است.
تراکم بافت در پارچه های کیمیا در حد کاملا استاندارد می باشد.
گرماژ و ضخامت متنوع در این پارچه موارد استفاده آن را بیشتر می ‌کند.
گوله نشدن سطح پارچه در حین استفاده های طولانی مدت یکی از محاسن خوب آن محسوب می گردد.
ثبات رنگ بالا در شستشوهای مداوم و طولانی دارد.

مهم ترین مصارف پارچه ترگال کدام اند؟

پارچه های ترگال جزء پرمصرف ترین منسوجات موجود در بازار هست که حجم گسترده‌ ای از خرید و فروش ها را به خود اختصاص می دهد.
با بررسی دقیق موارد استفاده مهم پارچه ‌های ترگال درمی یابیم که این پارچه نقش بسیار زیادی در همه صنایع دارد و تقریباً حذف آن امکان پذیر نمی باشد و ممکن است آسیب‌ های جبران ناپذیری نیز به برخی از حوزه‌ها وارد کند.
به همین جهت خوب است که این پارچه ها باکیفیت های هر چه بیشتر و بالاتر تولید و به بازار عرضه گردند.
اکثر مراکز تولیدی به دلیل کاربردی بودن پارچه های ترگال دائماً به دنبال تهیه این پارچه باکیفیت های بالا و مناسب در حوزه تولید لباس های خاص می باشند.
در اینجا به چند مورد از مهم ترین مصارف پارچه های ترگال اشاره می کنیم از جمله:
در تولید لباس های کار مناسب برای حوزه های مختلف شغلی
تولید پوشاک مناسب برای بانوان مانند مانتو شلوار های اداری و رسمی
در تولید کت و شلوار های اداری و رسمی برای کارمندان دفتری
مورد استفاده در بخش‌ های مختلف بیمارستانی
برای تولید انواع شلوارهای کردی برای استفاده های روزمره یا مناسب برای کارگران ساختمانی

چرا پارچه ترگال مناسب دوخت فرم مدارس است؟

در بین پارچه های مختلفی که در بازار وجود دارد پارچه‌هایی ترگال جزء مناسب ترین گزینه‌ ها برای دوخت لباس فرم مدارس محسوب می‌ شود.
ممکن است این سوال برای شما هم به وجود بیاید که چرا پارچه ترگال مناسب دوخت فرم مدارس است؟
در پاسخ به این سوال باید گفت که پارچه های ترگال به دلیل کیفیت بسیار بالا و ویژگی های منحصر به فردی که دارند توانسته است پاسخگوی تمامی نیازهای افراد مختلف باشند و به خوبی به عنوان پارچه های لباس فرم مدارس در مدت طولانی مورد استفاده قرار بگیرند.
از مهم ترین نکاتی که مد نظر خانواده ها و همچنین مدیران مدارس قرار می ‌گیرد، برای انتخاب لباس های فرم باید از پارچه‌ هایی استفاده شود که کاملاً بشور بپوش باشند و پس از شستشو به راحتی آماده استفاده مجدد گردد.
در بین منسوجات مختلف موجود در بازار پارچه های ترگال در دسته محصولاتی قرار می گیرد که در حین استفاده و پس از شستشو چروک پذیری ندارد.
تنوع در رنگ بندی پارچه ها یکی دیگر از دلایل انتخاب آن برای دوخت لباس فرم مدارس می باشد زیر کادر هر مدرسه بنا بر اصول مختلف و جنسیت دانش آموزان رنگ های خاص را به عنوان لباس ‌های فرم انتخاب می کنند.
مقاومت پارچه های ترگال در برابر کشش و سایش یکی دیگر از دلایل استفاده از آنها است که طول عمر این پارچه ها را بیشتر می کند و امکان استفاده از لباس فرم مدارس را در طول یک سال به طور مرتب به وجود می آورد.

پارچه کجراه و دوخت انواع لباس کار با آن

پارچه های ترگال با درصدهای مختلف از الیاف تولید و به بازار ارائه می گردند که تنوع در گرماژ و ضخامت سبب استفاده بیشتر از این پارچه در تولید انواع لباس های کار می‌ شود.
به دلیل ویژگی‌ های خاص پارچه های ترگال و کجراه و مقاومت بالای این پارچه ها در دوخت انواع مختلف لباس کار به راحتی می‌ توان از این پارچه استفاده کرد.
در اینجا به چندین مورد استفاده از این پارچه ها و لباس های کار متنوع اشاره می کنیم تا همه ی شما با موارد استفاده و کاربرد آن به خوبی آشنا شوید از جمله:
از پارچه‌های ترگال سفید برای دوخت روپوش های مناسب برای کارگرانی که در صنایع غذایی مانند رستوران ها، کافی شاپ ها و کارخانجات مختلف مواد غذایی فعالیت می کنند استفاده می‌ شود.
برای دوخت لباس کار افرادی که شغل های فنی دارند نیز از این نوع پارچه به صورت لباس های یک تکه و یا دو تکه پیراهن و شلوار استفاده می‌ کنند.
از پارچه های ترگال با درصد الیاف بالاتر پنبه برای دوخت لباس های مورد استفاده در مشاغلی که در محیط های گرم فعالیت می کنند مانند: سایت های نفت و گاز، پالایشگاه های پتروشیمی، جوشکاری، کارخانجات ریخته گری و بسیاری از موارد اینچنینی به کار می برند.
از این پارچه ‌ها برای دوخت کت و شلوار های اداری، مانتو های رسمی برای کارمندان بانک ‌ها و شرکت‌ ها و بسیاری از موارد این چنینی استفاده می کنند.
از پارچه های کجراه ۱۰۰% پنبه برای تولید و دوخت لباس های آتش نشانان و بسیاری از مشاغلی که با محیط ‌های پر حرارت در ارتباط هستند استفاده می شود.
همچنین برای دوخت انواع شلوار های کردی که بیشتر کارگران ساختمانی از آن استفاده می کنند نیز از پارچه های ترگال به کار می برند.
با بررسی دقیق موارد استفاده و کاربردهای پارچه های ترگال در می یابیم که این پارچه تقریبا در همه حوزه های شغلی مورد استفاده قرار می گیرد و نقش بسیار زیادی در صنعت نساجی دارد.

خصوصیات پارچه ترگال مناسب مصارف بیمارستانی

یکی از مصارف اصلی و مهم پارچه‌ های ترگال به کار بردن پارچه در بخش‌ های مختلف بیمارستانی و مراکز درمانی می باشد.
از پارچه های ترگال در بخش‌ه ای مختلف بیمارستان ها استفاده می کنند زیرا این پارچه ها از کیفیت های منحصر به فردی برخوردار هستند که جوابگوی نیازهای خاص این مکان ها نیز می باشند.
از این پارچه در بخش های مختلف مانند روپوش های پزشکی، لباس فرم پرستاران، لباس های پرسنل در بخش های مختلف و همچنین به عنوان پرده و روتختی به کار می برند و مهم ترین مورد استفاده از آن دوخت گان و شان جراحی می باشد.
خوب است در اینجا با برخی از خصوصیات و ویژگی های پارچه های ترگال مناسب برای مصارف بیمارستانی آشنا شوید تا پی به دلایل استفاده گسترده از این پارچه ببرید از جمله:
مهمترین دلیل استفاده از پارچه‌های ترگال در بخش‌ های مختلف بیمارستانی ثبات رنگ بالای این پارچه ها می باشد.
همچنین پارچه هایی که برای تولید گان و شان جراحی مورد استفاده قرار می گیرند به شکل کاملا ضد آب ژاول تولید می گردد.
وجود الیاف پنبه و پلی استر به طور همزمان در این پارچه ها سبب شده تا این پارچه از استحکام و مقاومت کششی بسیار بالایی برخوردار شود.
شستشوی راحت و ضد لک بودن این پارچه ها یکی از دلایل استقبال بیش از حد این پارچه در بخش‌های مختلف بیمارستانی و درمانی می باشد.
ذکر این نکته لازم و ضروری است که بدانید بیشترین رنگ های به کار برده شده در مصارف بیمارستانی رنگ سبز برای تولید گان و شان جراحی و رنگ سفید برای تولید البسه های فرم می باشد که تقریباً به دلیل استفاده گسترده این دو رنگ در این مراکز به پارچه های بیمارستانی شهرت پیدا کرده‌ اند.

پخش عمده بهترین پارچه ترگال با تضمین در کیفیت

یکی از پارچه های ترگال که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد، پارچه ترگال کیمیا است که پخش این پارچه توسط مراکز معتبر صورت می پذیرد.
برای اکثر خریداران و مراکز تولیدی که به حجم های عمده از پارچه های ترگال نیازمند هستند، دو فاکتور مهم کیفیت و قیمت مورد توجه می باشد که با بررسی دقیق محصولات موجود در بازار و مرکز پخش می توانند به این دو فاکتور دست پیدا کنند.
این مرکز به عنوان یکی از بهترین مراکز پخش عمده بهترین پارچه ترگال می باشد، که تمامی محصولات خود را با تضمین در کیفیت ارائه می دهد.
وجود تضمین در ارائه پارچه های ترگال به عنوان یکی از معتبرترین دلایل کیفیت بالای این منسوجات محسوب می گردد، زیرا در صورت استفاده از این محصول و نداشتن رضایت از کیفیت مد نظر به راحتی می توانید آن را تعویض کنید.
پس تمامی مراکز پخش که محصولات خود را با تضمین در کیفیت ارائه می دهند و تلاش می کنند تا محصولات خود را از برترین کارخانجات تولید کننده در این حوزه تهیه کرده تا با فروش بیشتر سود بالاتری را نیز به دست آورند.
این مرکز پخش ضمن ارائه پارچه های ترگال با کیفیت بالا تلاش می‌ کند، پارچه ترگال کیمیا را نیز در حجم های عمده و تنوع بالا ارائه دهد تا همه مشتریان از انتخاب این مرکز رضایت کافی را به دست آورند.
برای ثبت سفارش و خرید بهترین پارچه های ترگال همراه قیمت مناسب، همین حالا با بخش فروش این مرکز تماس گرفته و پس از دریافت اطلاعات تکمیلی در مورد پارچه‌ ها خرید خود را نهایی کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *