پارچه ترگال گلد بافت

پارچه ترگال گلد بافت


پارچه ترگال گلد بافت با توجه به کیفیت قیمت گذاری می شود، برای خرید مناسب ترین قیمت پارچه ترگال گلد بافت از طریق این مجموعه می توانید این محصول را در کیفیت بالا تهیه کنید.

 تولید پارچه ترگال با مشخصات منحصربفرد

در حال حاضر کارخانجات نساجی بسیار زیادی در زمینه تولید انواع پارچه های مختلف در حال فعالیت می باشند، با کمک گرفتن از تکنولوژی های جدید و به روز در کارخانجات این پارچه ها در تنوع بالا به راحتی تولید می شوند.

کارخانجات تولیدی معمولاً به دو شیوه فعالیت می ‌کنند یا به طور انحصاری بر روی یک نوع پارچه تمرکز کرده و یا دارای چندین خط تولید می باشند که در هر دو صورت با توجه به تجربه بالایی که در این زمینه به دست آورده ‌اند می ‌توانند با رفع نقایص موجود بر روی محصولات خود، آنها را در بهترین حالت ممکن به بازار عرضه کنند.

بیشترین الیافی که در روند تولید پارچه ترگال مورد استفاده قرار می گیرد، الیاف ویسکوز پنبه و پلی استر و همچنین الیاف فیلامنت می باشد.

پارچه ترگال گلد بافت
پارچه ترگال گلد بافت

پارچه های ترگال در گروه پارچه های تخت باف قرار می گیرد که با قرار گرفتن الیاف تار و پود به شکل یک شبکه منظم در کنار یکدیگر و در هم تنیده شدن آنها منجر به تولید پارچه‌ های ترگال با عرض ۱۵۰ سانتی متر می شوند.

در کارخانجات تولیدی معمولاً پس از آماده‌ سازی پارچه های ترگال آن را به صورت طاقه های کتابی پیچیده و به بازار ارائه می دهند.

نکته مهم که در تولید این پارچه ها مد نظر قرار می گیرد این است که میزان استفاده از الیاف در روند تولید بسیار متنوع می باشد و با تغییر در این میزان ها که منجر به تولید پارچه های ترگال با مشخصات و ویژگی های خاص می گردد. 

در اینجا سعی می‌ کنیم تا به برخی از مشخصات و ویژگی های منحصر به فرد پارچه های ترگال اشاره کنیم تا به دلایل محبوبیت و استفاده های زیاد این پارچه ها پی ببرید، از جمله:

 • ضخامت پارچه های ترگال کاملاً استاندارد می باشد.
 • از تراکم بافت بسیار خوبی برخوردار است و به همین جهت این پارچه ها مستحکم هستند.
 • در برابر هر گونه کشش و سایش از مقاومت بالایی برخوردار است.
 • ثبات رنگی خوبی دارد و در برابر شستشوهای مکرر کیفیت رنگ و الیاف آن از بین نمی رود.
 • به گونه ای رنگرزی آن انجام می‌ شود که در برابر آب ژاول نیز مقاومت بالایی دارد.
 • سطح این پارچه ها در حین استفاده های طولانی مدت به هیچ عنوان گوله گوله نمی ۹

مقایسه ترگال ساده و کجراه

به طور کلی پارچه های ترگال به دو گروه از لحاظ نوع بافت تقسیم بندی می شوند، که به گروه اول پارچه های ترگال ساده و به گروه دوم پارچه های ترگال کجراه می گویند.

برای تولید هر دو نوع پارچه از الیاف پنبه و پلی استر استفاده می‌ شود اما این دو نوع پارچه از لحاظ شکل بافت و ضخامت با یکدیگر تفاوت هایی دارند که در اینجا به ذکر برخی از آنها می پردازیم.

پارچه های ترگال ساده دارای بافت تخت و مربعی شکل هستند که به دلیل نوع بافت از زیر دست نرم تری برخوردار می باشد.

اما پارچه‌ های کجراه دارای بافت تخت و میله ای و مورب می باشد، که به دلیل نوع بافت و تراکم در آن از زیر دست قوی‌ تری برخوردار هستند.

از لحاظ گرماژ نیز پارچه های ساده دارای وزن ۲۴۰ گرم در یک متر مربع می باشد اما پارچه‌ های ترگال کجراه دارای وزنی بین ۲۶۰ تا ۲۹۰ گرم در یک متر مربع هستند. 

به طور معمول تفاوت گرماژ در این دو نوع پارچه بین ۴۰ تا ۵۰ گرم می باشد که این اختلاف نیز به دلیل تراکم بافت و شکل ظاهری آن اتفاق می افتد.

چرا پارچه ترگال گلد بافت بخرم؟

در بین نساجی های متعددی که در حال تولید پارچه های کجراه هستند، نساجی ترگال گلد بافت یک نام آشنا برای تمامی تولیدی های پوشاک و فعالان در این حوزه می‌ باشد.

از آنجا که کارخانه نساجی گلد بافت جزء کارخانجات جدید در این حوزه محسوب می‌ شود، تمامی دستگاه های مورد استفاده در این کارخانه کاملاً به روز و مطابق استانداردهای بین المللی هستند در نتیجه پارچه های بافته شده در این کارخانه از بالاترین سطح کیفیتی برخوردار هستند.

 این کارخانه انواع مختلفی از پارچه ها و منسوجات را تولید می ‌کند، اما به دلیل کیفیت بالای پارچه های ترگال بیشترین آوازه و شهرت آن به این سبب می باشد. 

پارچه های تولید شده در این کارخانه پس از تکمیل بافت به واحدهای رنگرزی انتقال پیدا می ‌کند که در واحدهای رنگرزی با توجه به کالیته متعددی که دارد با کد بندی های مخصوص رنگ آمیزی می شوند.

خوب است بدانید که کالیته رنگ بندی در پارچه های ترگال کجراه به شکل کاملاً مجزا است و هر کدام رنگ های خاصی را دارند.

نحوه رنگرزی این پارچه ها به صورت خمی و یا حمام دو رنگ می‌ باشد که سبب ثبات رنگ بالا و مقاومت در برابر آب ژاول می گردد.

ممکن است برای خریداران این سوال به وجود بیاید که چرا در بین تنوع بالای منسوجات مختلف در بازار پارچه ترگال گلد بافت بخرم؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که به دلیل کیفیت بالای پارچه ترگال گلد بافت و همچنین وجود ضمانت پس از فروش این پارچه ها می توان بر کیفیت خوب آنها اطمینان کافی پیدا کرد، زیرا هر محصولی که به همراه گارانتی ارائه می شود به طور حتم از کیفیت بالایی برخوردار می گردد.

ثبات رنگ و مقاومت خوب در این نوع پارچه ها سبب محبوبیت بیش از اندازه آنها در بین اغلب مصرف کنندگان شده است و همچنین داشتن وزن استاندارد و تراکم بافت مناسب نیز یکی دیگر از دلایل محبوبیت این پارچه می باشد.

عوامل موثر بر قیمت خرید پارچه ترگال چیست؟

از پارچه های ترگال در صنایع مختلفی استفاده می‌ شود به همین جهت این محصول در بازار بسیار متنوع است.

هرچه تنوع پارچه ها در بازار بیشتر باشد از تفاوت‌ های قیمتی بیشتری نیز برخوردار می گردد در نتیجه باید در هنگام خرید این پارچه ها دقت بیشتری به خرج داد.

زیرا در حال حاضر به دلیل نداشتن ثبات در بازار اقتصادی تغییرات قیمتی پارچه ها به شکل بی رویه صورت می پذیرد. با بررسی دقیق عوامل موثر بر قیمت خرید پارچه ترگال می توانید بهترین قیمت ها را در بازار ارائه این محصولات پیدا کنید.

عوامل بسیار زیادی وجود دارد که می تواند به صورت مستقیم و به شکل عوامل فنی و یا به شکل غیر مستقیم و بصورت عوامل اقتصادی بر قیمت این پارچه ها تاثیر گذار باشد.

در اینجا به برخی از عوامل مهم و موثر بر قیمت خرید پارچه ترگال اشاره می‌ کنیم از جمله:

 • درصد استفاده از الیاف پنبه و پلی استر
 • گرماژ و ضخامت پارچه های ترگال
 • تنوع در رنگ بندی و همچنین وجود برخی از رنگ های خاص
 • تغییرات در قیمت مواد اولیه
 • هزینه های صرف شده در کارخانجات برای راه اندازی و نگهداری دستگاه ها و همچنین نیروی کار
 • حجم سفارش برای تهیه پارچه های ترگال 
 • انتخاب نوع مراکز عرضه حضوری و یا غیر حضوری

بهترین قیمت پارچه ترگال کجا عرضه می گردد؟

پس از بررسی دقیق عوامل موثر و قیمت پارچه های ترگال خوب است که در مورد مراکز عرضه این پارچه نیز اطلاعات کافی را بدست آورید. 

در صورتی که به دنبال پیدا کردن بهترین مراکزی هستید که پارچه های ترگال را عرضه می کنند باید بدانید که بهترین آنها می‌ توانند مراکز عرضه مستقیم و بدون واسطه باشند.

در صورتی که در خرید های خود واسطه ها را حذف کنید از افزایش قیمت ‌های بی دلیل جلوگیری کرده و در نتیجه در سود نهایی تاثیر بسیار زیادی ایفا می‌ کند.

در اینجا به چند راه برای دسترسی به پارچه های ترگال به صورت مستقیم اشاره می کنیم تا با بررسی هر کدام از این روش ها بهترین آن را برای خود انتخاب کنید از جمله: 

 • کارخانجات تولید کننده پارچه های ترگال
 • سایت های آنلاین معتبر
 • عمده فروشی های موجود در شهرهای مختلف
 • بنکداری های عرضه پارچه های ترگال در بازارهای بزرگ

از آنجایی که کارخانجات متعددی در حال تولید پارچه ‌های ترگال هستند در صورتی که شما به دنبال تهیه پارچه ترگال گلد بافت هستید باید دقت کنید که هر کدام از این مراکز محصول مورد نظر شما را نیز ارائه دهند. 

 امکان خرید اینترنتی پارچه ترگال وجود دارد؟

پارچه های ترگال به دلیل کیفیت بالا و نوع بافت و همچنین الیاف مورد استفاده در آنها از کاربردهای بسیار بالایی برخوردار هستند به دلیل استفاده گسترده از این پارچه مراکز عرضه متعددی اقدام به ارائه این نوع محصولات در بازار کرده ‌اند.

در بین تنوع بالای مراکز عرضه و فروش پارچه های ترگال، انتخاب خرید اینترنتی می تواند یکی از بهترین روش ها باشد.

ممکن است برای خریداران عمده این محصول این سوال به وجود بیاید که آیا امکان خرید اینترنتی پارچه ترگال وجود دارد؟

در پاسخ به این سوال باید گفت بله، امکان تهیه پارچه‌ های ترگال به صورت اینترنتی نیز وجود دارد و سایت‌های زیادی در حال حاضر اقدام به ارائه این محصولات کرده ‌اند.

اما نکته مهم در هنگام خرید های اینترنتی این است که باید با تحقیق و بررسی کامل بهترین سایت های آنلاین را برای خرید این محصولات و هر محصول دیگری انتخاب کرد تا هم از کیفیت جنس ارائه شده و هم از قیمت آن اطمینان کافی به دست آورد.

در حال حاضر سایت های مطرح و معتبری در حال عرضه پارچه های ترگال هستند که به شکل مستقیم زیر نظر کارخانجات فعالیت می ‌کنند و یا با ارتباطات خاص و گسترده خود با کارخانجات محصولات خود را به شکل مستقیم و بدون واسطه تهیه می نمایند، انتخاب چنین مراکزی از هر لحاظ می‌ تواند برای خریداران مقرون به صرفه باشد.

در صورت انتخاب درست مراکز عرضه اینترنتی این خریدها می تواند مزایای زیادی نیز برای افراد در پی داشته باشد که در اینجا به چند نوع از آن اشاره می کنیم از جمله:

 • امکان دسترسی به برندهای مطرح و مرغوب بدون صرف کمترین وقت و هزینه
 • امکان ثبت سفارش در هر ساعت از شبانه روز بدون محدودیت زمانی و مکانی
 • استفاده از راهنمایی های مشاورین حاضر در سایت های آنلاین برای دریافت اطلاعات بیشتر و انتخاب مناسب تر به صورت کاملا رایگان
 • ارسال محصولات خریداری شده در کمترین روز کاری
 • امکان ثبت سفارش پارچه های ترگال با قیمت های کاملا اقتصادی به دلیل کاهش بسیاری از هزینه ‌های جانبی

خریداران پارچه ترگال چه کسانی هستند؟

پارچه ترگال یکی از منسوجات پرطرفدار بازار است که حجم خرید و فروش این پارچه در بین سایر منسوجات بسیار بیشتر می ‌باشد.

اگر شما به تازگی وارد دنیای پارچه ها شده اید و آشنایی کامل با نحوه استفاده و موارد و کاربرد آنها ندارید ممکن است که این سوال برایتان به وجود بیاید که خریداران پارچه ترگال چه کسانی هستند.

با پیدا کردن پاسخ این سوال می توانید به بسیاری از ابهامات ذهنی خود نیز پاسخ دهید در واقع باید گفت که خریداران پارچه ‌های ترگال، صاحبان تولیدی ها و اغلب صنایع مصرف کننده این پارچه هستند.

برای اینکه به شکل کامل تر با خریداران پارچه‌ های ترگال آشنا شوید خوب است تا برخی از موارد استفاده و کاربردهای گسترده این پارچه را مورد بررسی قرار دهیم از جمله:

 • برای دوخت انواع لباس کارهای مختلف از پارچه های ترگال با در صد الیاف پنبه متنوع استفاده می شود.
 • برای دوخت لباس کارهایی که در شرایط حساس مانند سایت های نفت و گاز، پالایشگاه ها، کوره ها و بسیاری از این موارد از پارچه های ترگال با درصد پنبه بیشتر استفاده می گردد.
 • در بخش‌ های مختلف بیمارستانی از پارچه های ترگال برای دوخت البسه فرم پزشکان، پرستاران، بیماران و همچنین به عنوان ملحفه از این پارچه ها استفاده های زیادی می کنند.
 • برای دوخت انواع شلوار های کردی از پارچه‌ های ترگال با گرماژهای مختلف آن استفاده می شود. 
 • از پارچه ‌های ترگال سفید برای دوخت البسه های مناسب در صنایع غذایی مانند رستوران ها، کافی شاپ ها و کارخانجات تولید مواد غذایی به کار می برند.

پس با توجه به موارد استفاده و کاربرد، دریافتید که بیشترین خریداران پارچه های ترگال مراکز تولیدی این نوع البسه می باشند که بیمارستان ها و سایر مراکز درمانی نیز در لیست خریداران جای می گیرند.

مرکز فروش پارچه ترگال از درب کارخانه

در بین تنوع پارچه های ترگال برخی از انواع مختلف آن وجود دارد که از محبوبیت بیشتری برخوردار می باشند، پارچه ترگال گلد بافت یکی از این برندهای مطرح است که اغلب تولید کنندگان در قدم اول ترجیح می دهند تا از این پارچه استفاده نمایند.

انتخاب مراکز فروش پارچه ترگال که این پارچه ها را از درب کارخانه ارائه می دهند می تواند از لحاظ کیفیت جنس و قیمت عرضه شده خیال خریداران را راحت کند. 

این مرکز با داشتن ارتباطات خوب و گسترده‌ ای که با کارخانجات مختلف و مطرح تولید پارچه ‌های ترگال دارد، سعی می کند تا تمامی محصولات خریداری شده را از درب کارخانه ارسال نماید. زیرا این گونه می تواند از افزایش هزینه ‌های جانبی جلوگیری کرده و این محصولات را با قیمت های کاملا اقتصادی ارائه دهد.

در صورتی که قصد خرید پارچه ترگال با کیفیت بالا و قیمت های مناسب را دارید همین حالا با بخش فروش این مرکز تماس گرفته و پس از دریافت اطلاعات کافی از کارشناسان آن بهترین نمونه ها را انتخاب و ثبت سفارش کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *