قیمت پارچه فلامنت فلامنت بیمارستانی

قیمت پارچه فلامنت فلامنت بیمارستانی


قیمت پارچه فلامنت فلامنت بیمارستانی در این مجموعه، بهترین لیست قیمتی است که در دیگر مراکز فروش ارائه می گردد، چرا که شما خرید بی واسطه را تجربه خواهید کرد.

یکی دیگر از پارچه های پرفروش در زمینه تولیدات بیمارستانی، پارچه فلامنت فلامنت بیمارستانی است. این پارچه علاوه بر مشخصات و ویژگی هایی که داشته، به سبب قیمت ارزانش، کاندیدای انتخاب پارچه برای مصارف گوناگون بیمارستان های دولتی و خصوص می باشد. خصوصا در حال حاضر که ویروس کرونا شیوع پیدا کرده و شاهد افزایش میزان تقاضای بیمارستان ها از انواع لباس و سایر منسوجات بیمارستانی بوده ایم.

با توجه به اینکه ممکن است در بازار فروش پارچه بیمارستانی، افراد واسطه و دلال، اجازه خرید پارچه با قیمت ارزان و قیمت واقعی را ندهند، آیا می دانید که راه چاره کجاست؟ چگونه امکان آن وجود دارد تا بهترین لیست قیمت پارچه فلامنت فلامنت بیمارستانی را با بهترین کیفیت خریداری کنیم؟

همه چیز درباره پارچه های فلامنت

پارچه های فلامنت یکی از انواع پارچه های تخت بافت در صنعت نساجی هستند که در تار و پود خود، دارای الیاف فیلامنت می باشند. این پارچه ها با توجه به قیمت ارزان الیاف نخ فلامنت، با قیمت تمام شده کاملا مقرون به صرفه ای، تهیه و تکمیل شده و روانه بازارهای فروش پارچه می گردند.

پارچه های فلامنت اگر همراه با الیاف طبیعی پنبه تولید گردند، به پارچه فلامنت پنبه نیز مشهور بوده که دارای الیاف نرم تر و قیمت بیشتری می باشند. به طور کلی اما پارچه های فلامنت با توجه به نوع کاربردی که داشته، تقسیم بندی می گردند و عبارتند از:

  • پارچه فلامنت بیمارستانی
  • پارچه فلامنت ورزشی
  • پارچه فلامنت پرده ای

این پارچه ها با عرض های یک و نیم متر و 3 متری در گرماژهای 160 و 180 گرمی تولید شده و دارای کالیته رنگی متشکل از طیف رنگبندی متنوع می باشند.

از جمله مشخصات پارچه های فلامنت خوب، می توان به قابلیت کشسانی بالا، نرمی زیر دست، عدم ایجاد حساسیت های پوستی و عدم پس دادن رنگ اشاره داشت. تفاوت در کیفیت پارچه های فلامنت هم می تواند به سبب بکارگیری مواد اولیه با کیفیت مختلف توسط کارخانجات تولید کننده این پارچه باشد.

پارچه فلامنت بیمارستانی و مصارف آن

به جرئت می توان ادعا کرد که پارچه فلامنت، بیشترین مصارفش را در تولیدات بیمارستانی دیده است. این پارچه هم می تواند در تولید البسه و منسوجات قابل شستشو و هم یکبار مصرف، مورد استفاده قرار بگیرد.

پارچه فلامنت فلامنت بیمارستانی با عرض 150 سانتی متر و گرماژ 160 گرمی عرضه شده که عمدتا در رنگبندی های آبی، سفید، صورتی و سبز مورد استفاده قرار می گیرد.

از مهم ترین مصارف پارچه های فلامنت فلامنت بیمارستانی می توان دوخت انواع لباس فرم بیماران و تولید انواع رو تختی و روبالشی اشاره داشت.

از آنجا که پارچه فلامنت از وزن سبکی برخوردار بوده، نرم و لطیف است و به هیچ وجه منجر به ایجاد حساسیت های پوستی نمی گردد، این پارچه گزینه مناسبی جهت دوخت لباس بیماران می باشد. پارچه فلامنت لباس بیمار در دو مدل ساده رنگی و چهارخونه عرضه شده که اگر نگران بدن نما بودن طرح ساده این پارچه هستید، با خرید پارچه فلامنت بیمارستانی چهارخونه قطعا از این نگرانی رهایی پیدا خواهید کرد.

قیمت پارچه فلامنت فلامنت بیمارستانی چه نرخی دارد؟

اگر چه اولین و مهم ترین فاکتور در بازار خرید پارچه های بیمارستانی، بایستی کیفیت و مرغوبیت این پارچه ها باشد، اما به هیچ وجه نمی توان از مبحث قیمت این پارچه ها چشم پوشی کرد. شاید بپرسید که قیمت پارچه فلامنت فلامنت بیمارستانی که خودش ارزان است؛ پس چرا باید دغدغه ی خرید این پارچه را داشته باشیم؟

در درجه اول باید بگوییم که قیمت پارچه فلامنت بیمارستانی می تواند به فاکتورهای گوناگونی بستگی داشته باشد. از جمله این فاکتورها می توان به این موارد اشاره داشت:

  • عرض و گرماژ پارچه
  • کیفیت پارچه
  • ساده یا طرح دار بودن پارچه
  • نحوه خرید یا سفارش پارچه
  • میزان تناژ خریداری شده

در این میان مشخص است که هر چه عرض یا گرماژ پارچه و همچنین هر چه کیفیت پارچه بیشتر باشد، قطعا قیمت آن نیز گرانتر خواهد بود. به علاوه اینکه عمدتا پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی که کیفیت بهتری نسبت به پارچه فلامنت فلامنت بیمارستانی داشته، قیمت بالاتری را هم دارا است.

در حال حاضر با توجه به اینکه مدل های طرح دار پارچه فلامنت خصوصا پارچه فلامنت چهارخونه، تقاضای بیشتری داشته، شاهد قیمت گرانتر آن نسبت به مدل ساده در برخی از مراکز فروش می باشیم.

نحوه خرید پارچه فلامنت بیمارستانی هم خودش به دو دسته تقسیم بندی می گردد. خرید به صورت حضوری یا خرید اینترنتی؟ بنظر می رسد که اگر خرید اینترنتی پارچه فلامنت فلامنت بیمارستانی از مراکز فروش مستقیمی که ارتباط بی واسطه با کارخانجات تولیدی دارند، انجام شود، قطعا به صرفه تر خواهد بود.

و آخر اینکه اگر شما بتوانید نیاز پارچه ای خود را در تناژ بالاتری خریداری کنید، قطعا نگران کم آوردن عرض پارچه نخواهید بود و دیگر نیازی به خرید مجدد نخواهید داشت.

فروش عمده پارچه فلامنت فلامنت بیمارستانی ارزان

با توجه به اینکه فروش عمده پارچه فلامنت فلامنت بیمارستانی از تقاضای بیشتری نزد خریداران برخوردار بوده، این مجموعه یکی از مراکز اصلی ارائه دهنده بهترین کیفیت و قیمت عمده پارچه های فلامنت بیمارستانی می باشد.

شما می توانید با خرید از این مجموعه، به شکل مستقیم نیاز پارچه ای خود را از درب معتبرترین کارخانجات تولید کننده پارچه فلامنت در کشور، تأمین کرده باشید. پس همین حالا پس از دریافت مشاوره رایگان، در کمترین زمان ممکن سفارش خرید را ثبت کرده و هر کجایی که هستید تحویل بگیرید.

فروش پارچه فلامنت بیمارستانی به دو صورت طاقه ای کتابی با متراژ 40 یا 50 متر و رولی با متراژ 100 یا 150 متر به انجام می رسد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *