قیمت پارچه ترگال بیمارستانی

قیمت پارچه ترگال بیمارستانی تولید جدید از کارخانجات معتبر اصفهان، با هم لیست قیمت درب کارخانه به دو شکل طاقه ای و عدلی، عرضه می گردد.

مشاوره رایگان: ۰۹۱۳۰۸۵۸۱۰۰

حتما شما هم که در حوزه تولید انواع البسه و منسوجات بیمارستانی فعالیت دارید، با پارچه های ترگال آشنایی داشته اید. پارچه ترگال مصارف بسیار مناسبی را برای بیمارستان ها داشته و امروزه با بهترین کیفیت، در کارخانجات نساجی اصفهان تولید و به عرضه می رسد.

پرتقاضا بودن پارچه ترگال بیمارستانی تقریبا در تمامی ایام سال، می تواند سیل زیادی از واسطه های بازار پارچه را به سمت این پارچه؛ روانه نموده باشد. این موضوع سبب می گردد تا خریدارانی که نیاز به قیمت مناسب و کیفیت عالی از پارچه ترگال دارند، با تردید و سردرگمی در بازار فروش، مواجه شوند.

این واسطه ها قطعا بر روی لیست قیمت پارچه ترگال بیمارستانی نقش جدی داشته و گاها با دست نمودن پارچه، منجر به کاهش کیفیت آن نیز می گردند.

پس بنظر شما چاره کار کجاست؟ چگونه امکان آن وجود داشته تا بهترین پارچه ترگال بیمارستانی اصفهان را با لیست قیمت واقعی و بدون هیچ واسطه ای خریداری کرد؟ آیا خرید اینترنتی پارچه ترگال بیمارستانی می تواند راه گشا باشد؟

چرا پارچه ترگال بیمارستانی اصفهان؟

برای آن دسته از تولید کنندگانی که در حوزه تولیدات بیمارستانی فعالیت دارند، دو مبحث پیرامون تهیه و تأمین نیاز پارچه ای، خیلی مهم است که عبارتند از:

  1. کیفیت پارچه
  2. قیمت پارچه

در واقع این تولید کنندگان که طرف قرارداد با بیمارستان های دولتی و خصوصی هستند، می خواهند دو بهترین کیفیت پارچه های بیمارستانی را با قیمت مناسب خریداری کنند. اما خب مسئله کیفیت در درجه اول مهم بوده، چرا که اگر کیفیت محصولات تولیدی پایین باشد، می تواند قدرت فروش این تولیدی ها را کم کرده و خسارات سنگین مالی برایشان به همراه داشته باشد.

به جرئت می توان ادعا که در زمینه نساجی پارچه ترگال، شهر اصفهان حرف اول را در میان دیگر مراکز تولیدی می زند. این شهر قطب نساجی ایران است و کارخانجات فعال با سابقه درخشان در زمینه تولید انواع پارچه ترگال و به خصوص پارچه ترگال بیمارستانی دارد.

پارچه ترگال بیمارستانی اصفهان، تولید شده از مرغوبترین الیاف پلی استر ویسکوز است که در عین ضخامت و تراکم بافت استاندارد، از نرمی و لطافت خاصی برخوردار می باشد. این پارچه به شکل آبژاول تولید شده و در اثر شستشو با مواد ضد عفونی کننده مانند وایتکس، به زودی کیفیت بافت و رنگ خود را از دست نمی دهد.

پارچه بیمارستانی ترگال اصفهان، با عرض 150 سانتی متر و دو گرماژ 240 و 280 گرمی عرضه شده و با کالیته رنگی ذیل در بازار خرید و فروش می گردد:

  • آبی روشن
  • آبی کاربنی
  • سبز
  • سفید
  • صورتی
  • شیری
  • یاسی و غیره

پارچه ترگال بیمارستانی مناسب روپوش پزشکی

یکی از مهم ترین مصارفی که پارچه ترگال بیمارستانی، با توجه به خصوصیات منحصربفردش داشته، استفاده در دوخت انواع روپوش فرم پزشکان می باشد.

عمدتا از پارچه ترگال بیمارستانی سفید و شیری، در تولید روپوش های پزشکی استفاده می کنند. این پارچه همان عرض 150 سانتی متر را داشته و با گرماژ 240 گرمی مورد مصرف قرار می گیرد.

دارا بودن ثبات سایشی و کششی، آهار مناسب و مقاومت بالا در برابر پارگی و عدم تل یا گوله شدن، از اصلی ترین دلایل انتخاب پارچه ترگال بیمارستانی جهت تولید انواع روپوش پزشکان می باشد.

همچنین این پارچه به هیچ وجه مایعات را به خود جذب نمی کند و این مشخصه یکی دیگر از ویژگی های مهمی است که یک پارچه مناسب روپوش پزشکان باید دارا باشد.

قیمت پارچه ترگال بیمارستانی

پارچه ترگال سبز بیمارستانی مناسب البسه اتاق عمل

پارچه ترگال سبز بیمارستانی که به پارچه سبز اتاق عملی هم مشهور است، یکی دیگر از پرفروش ترین طیف های رنگی پارچه ترگال به شمار می آید. این پارچه با گرماژ 280 گرم و از نوع کجراه بیمارستانی بوده که ضد آبژاول بودن آن، از اهمیت زیادی برخوردار می باشد.

با توجه به اهمیت رعایت نکات بهداشتی در اتاق های عمل، تمامی البسه و منسوجاتی که در این محیط ها استفاده می شوند، بایستی استریل باشند. چرا که در غیر اینصورت می توانند منجر به بروز انواع عفونت ها در بیماران، پس از انجام عمل جراحی گردند.

این موضوع سبب شده تا البسه جراحان، پزشکان کمک و پرستاران و حتی شانی که بیماران به هنگام عمل، به تن دارند، از پارچه ای کامل استریل و ضد عفونی شده تولید گردد. پارچه کجراه سبز بیمارستانی یکی از گزینه های مناسب برای این حوزه بوده است. این پارچه می تواند با وایتکس یا دیگر مواد ضد عفونی کننده، مورد استریل واقع شود تا هیچگونه انتقالی ویروس، عفونت و میکروبی به بیماران صورت نگیرد.

لیست قیمت پارچه ترگال بیمارستانی در بازار ایران

حال که متوجه موارد مصرف پارچه ترگال بیمارستانی شدید و مشخصات یک پارچه ترگال خوب و باکیفیت را دانستید، نوبت به نحوه خرید از این پارچه و آگاهی از لیست قیمت آن می رسد.

قطعا شما به عنوان تولید کننده البسه و منسوجات بیمارستانی، مایل هستید که علاوه بر کیفیت خود، قیمت تمام شده تولیدی محصولاتتان، قیمتی کاملا اقتصادی و ارزان تر باشد. البته این به آن معنا نیست که کیفیت را فدای قیمت کنید و مجبور به خرید پارچه هایی با کیفیت پایین شوید!

قیمت پارچه ترگال بیمارستانی در بازار ایران، می تواند نسبت به شهرهای مختلف، متفاوت باشد. به عنوان مثال ممکن است در بازار تهران، شما با لیست قیمت های متفاوتی از انواع پارچه های بیمارستانی ترگال، مواجه شده باشید.

به طور کلی قیمت پارچه های ترگال، علاوه بر کیفیت، گرماژ پارچه و رنگبندی، می تواند به درصد افزایش واسطه ها، میزان تناژ خرید و نحوه سفارش این پارچه، بستگی داشته باشد. اما اگر شما بتوانید بدون هیچ واسطه ای، در تناژ یا حجم بالا این پارچه را مستقیما از درب کارخانه سفارش دهید، قطعا علاوه بر بهترین لیست قیمت، کیفیتی مناسب و مرغوب نصیب شما خواهد شد.

مرکز خرید عمده پارچه بیمارستانی ترگال و کجراه

در این مجموعه فروش که متشکل از مشاورینی باتجربه در حوزه فروش عمده پارچه های بیمارستانی بوده، شما می توانید خرید عمده پارچه ترگال ساده و کجراه بیمارستانی را با قیمت ارزانتر انجام دهید.

چرا که این مرکز فروش، با بزرگترین کارخانجات تولید پارچه ترگال بیمارستانی در اصفهان، ارتباط داشته و ضمن حذف واسطه ها، خرید اینترنتی این پارچه از درب کارخانه را برای تمامی مشتریانش رقم می زند.

شما می توانید همین حالا پس از دریافت کالیته رنگی رایگان و آگاهی از لیست قیمت پارچه ترگال بیمارستانی، هر کجای ایران که هستید سفارش خود را ثبت و در کمترین زمان ممکن، تحویل بگیرید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *